Hakkımızda


Çağrı Eğitim Kurumları, 1994 yılında kuruldu.
 
22 yıl önce açılan ilk kurum, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine eğitim veren Çağrı Dershanesi oldu.

Küçükçekmece'nin ilk dershanesi olan Çağrı Dershanesi'nde, yüzlerce öğrenci, hem okul dersleri için takviye alarak eğitim basamaklarını güvenle tırmandı, hem de lise ve üniversite sınavlarında başarılara imza atarak isimlerini Türkiye'nin başarılı okullarının listelerine yazdırdı.

Örgün öğretim dışında kalan öğrenciler için 1996 yılında Türkiye'nin ilk akşam liselerinden olan Çağrı Akşam Lisesi kuruldu.

Çağrı Akşam Lisesi de kısa zamanda yeni şubelerle büyüdü ve 20 yılı aşkın zamandır eğitim hayatı bir sebepten sekteye uğramış her yaştan insanın lise diplomasına ve üniversite eğitimine köprü olmaya devam ediyor. 

Çağrı Eğitim Kurumları, 2001 yılında Beylikdüzü'nde kurulan şubesiyle, Beylikdüzü'nün ilk dershanesi olma payesini de aldı.

Beylikdüzü'nde yüzlerce ortaokul ve lise öğrencisine eğitim veren Çağrı Eğitim Kurumları, yaklaşık 10 yılın sonunda yeni ve donanımlı binasına geçerek Özel Okul olarak hizmet vermeye başladı.

2011 yılında 4+4+4 sistemine uygun olarak kurulan Mercan Çağrı Koleji, Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi kademelerinde eğitim veren bir butik okul olarak tasarlandı.

Her öğrencinin özel olduğu düşüncesiyle yola çıkan Mercan Çağrı Koleji, öğrencilerinin, okul ve sınav başarısını artırmayı, sportif ve sanatsal yetenekleri keşfederek geliştirmeyi ve eğitim hayatını severek okula mutlu gelmelerini sağlamayı amaçlar.

 
"ÖNCE MUTLU ÇOCUKLAR"